Elektrický schodolez

Elektrický schodolez je řešením pro všechny, kteří mají sníženou mobilitu a zároveň se nechtějí omezovat v každodenních činnostech. Díky schodolezu překonáte lehce schody jakéhokoliv typu. Elektrické schodolezy se dělí na kolečkové a pásové a každý má své přednosti. Pojďme se na tyto stroje podívat blíže.

Elektrický schodolez - kolečkový

Kolečkový schodolez elektrický je vhodný na všechny typy schodišť. A ať se jedná o točité schodiště, příkré schody či atypické. Dají se rozložit na více částí, čímž se usnadní jejich přesun. Vejdou se do menšího vozu, lze s nimi cestovat i vlakem či letadlem.

 • elektrický schodolez funguje na bázi jednoho tlačítka a je vhodný pro praváky i leváky
 • lze na něj připevnit invalidní vozík
 • baterie je bezúdržbová a je možné ji nabíjet i mimo schodolez pro invalidy
 • k tomuto typu schodolezu si můžete zakoupit i cestovní nabíječku a nabíjet přímo v autě
   

Elektrický schodolez - pásový

Pásový schodolez elektrický je určen na rovná schodiště. Tyto schodolezy jsou velmi bezpečné a mají několik bezpečnostních funkcí. Skvěle přilnou k povrchu a dostanou vás tam, kam potřebujete. Elektrické schodolezy jsou snadné na ovládání a manipulace s nimi je snadná.

 • funguje na bázi jednoho tlačítka, je vybaven tlačítkem automatického sjezdu v případě poruchy. Dalším bezpečnostním prvkem je tlačítko STOP umístěné v dosahu
 • pásový elektrický schodolez má výdrž až 50 pater na jedno nabití, nabíječka je bezúdržbová... dále je elektrický schodolez vybaven kontrolkou nabití
 • v rámci pohodlí je možné si nastavit podpěrku hlavy a úchytky
 • lze ho rozložit na více částí, tudíž je možné s ním cestovat
   

Elektrický schodolez - proč od nás...?

Našim klientům pomáháme překonávat překážky již od roku 2006. Působíme po celé České republice a rádi vám doporučíme takový elektrický schodolez, který bude naplňovat vaše aktuální potřeby.

Pokud máte zájem o schodolez, napište nám email, či nás kontaktujte telefonicky. Do tří pracovních dní k vám přijde náš odborník, který zhodnotí situaci a pomůže vám vybrat vhodný elektrický schodolez. Poté pomůžeme s veškerou administrativou tak, aby vám byl schodolez proplacen z co největší části. Našim klientům je k dispozici NONSTOP záruční i pozáruční servis.

Na nový elektrický schodolez je prodloužená záruka 3 roky, na repasované je záruka 2 roky. Více najdete v naší sekci schodolez cena.

Elektrický schodolez - dotace

Můžete získat dotaci na nový i repasovaný schodolez. Pomůžeme vám vyplnit žádost od úřadu práce a vytvořit nabídku tak, aby vám byl schodolez z co největší části proplacen. Obvykle je tato částka 90% a více z celkové ceny schodolezu.
 

Elektrický schodolez - naše další služby

Co pro vás ještě můžeme udělat? Podívejte se na další služby.

Elektrický schodolez - bazar

Pokud zavítáte do naší sekce schodolez bazar, tak zde naleznete elektrické i pásové schodolezy. Jedná se o přístroje, kterým byly použité součástky vyměněny za nové. Přístroje prošly celkovou revizí a je na ně záruka 3 roky.

Elektrický schodolez - půjčovna

Potřebujete elektrický schodolez pouze na kratší časové období? Je vaše omezení hybnosti pouze dočasné, nebo čekáte na vyjádření z úřadu? Podívejte se na stránky schodolez půjčovna, kde najdete všechny potřebné informace ohledně půjčení elektrického schodolezu.