Schodolez cena

V naší nabídce najdete schodolezy nejvyšší kvality, a to ať se jedná o přístroje nové či repasované. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. 

Schodolez cena - nové stroje

Cena za konkrétní schodolez není na našich stránkách uvedena, neboť pásové i kolečkové schodolezy jsou dodávány našimi partnery z Itálie a Rakouska. Cena je v eurech a my se tedy řídíme vždy aktuálním kurzem, který se proměňuje.

Naše firma má ve své nabídce až deset typů strojů. Ty se vždy při poptávce musí přizpůsobit potřebám svého budoucího uživatele. Teprve když nás klient kontaktuje, zhodnotíme podmínky pro nejvhodnější schodolez pro invalidy a také nároky našeho klienta.

Ceny schodolezů a možnost dotace

Na schodolez je možné získat dotaci prostřednictvím příslušného úřadu práce. V případě schválení dotace činí spoluúčast klienta maximálně 10 % z kupní ceny schodolezu. Našim klientům pomůžeme tak, aby dosáhli co nejvyšší výše příspěvku. Více informací na naší stránce Dotace

Školám a školkám nabízíme speciálně zvýhodněné cenové nabídky na schodolez. Vzhledem k tomu, že školy a školky většinou nemají dostatek finančních prostředků na to, aby si schodolez samy pořídily, mají možnost využít různé dotační programy. Více informací na naší stránce Dotace.

Schodolez cena - bazar

Jiná situace je u našich produktů v bazaru, kde najdete konkrétní částky za jednotlivé stroje. Cena se odvíjí podle stáří repasovaného schodolezu a jeho opotřebení.

Tyto stroje prošly celkovou revizí a jsou připraveny pro svého dalšího majitele. Záruka na kolečkový i pásový schodolez je 24 měsíců a poskytujeme záruční i pozáruční servis. Pro více informací se podívejte přímo na naší stránku schodolez bazar. 

Schodolez ceník - půjčovna

Naše firma nabízí krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení strojů. Půjčit si můžete kolečkový schodolez i pásový.

Cena za měsíc

První měsíc se počítá i se zaškolením a dopravným:

 2000,- Kč + 500,- Kč za zaškolení obsluhy + dopravné + 21% DPH.

Zapůjčení na každý další měsíc stojí 2.420,- Kč měsíčně včetně 21 % DPH.

Cena za 14 dnů

1.400,- Kč + 500,- Kč za zaškolení obsluhy + dopravné + 21% DPH.

Více informací najdete v sekci schodolez půjčovna.

Schodolez cena - jaká je nabídka?

Snažíme se našim klientům co nejvíce usnadnit každodenní fungování. Pokud i vy sháníte elektrický schodolez, neváhejte se na nás obrátit.

V naší nabídce jsou schodolezy kolečkové a pásové a každý typ má svá specifika.

Kolečkový schodolez cena - pro upřesnění nás kontaktujte.

Kolečkový schodolez je vhodný na atypická a točitá schodiště. Více informací na stránce kolečkové schodolezy.

Pásový schodolez cena - pro upřesnění nás kontaktujte.

Pásový schodolez má výbornou stabilitu a nenáročné ovládání. Je určen výhradně pro rovná schodiště. Více informací na stránce pásové schodolezy.