Schodolez cena

V naší nabídce najdete schodolezy nejvyšší kvality, a to ať se jedná o přístroje nové či repasované. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Na nové schodolezy platí záruka 3 roky, na schodolezy z bazaru dva roky. 

Schodolez cena - nové stroje

Cena za konkrétní schodolez není na našich stránkách uvedena, neboť pásové i kolečkové schodolezy jsou dodávány našimi partnery z Itálie a Rakouska. Cena je v eurech a my se tedy řídíme vždy aktuálním kurzem, který se proměňuje.

Naše firma má ve své nabídce až deset typů strojů. Ty se vždy při poptávce musí přizpůsobit potřebám svého budoucího uživatele. Teprve když nás klient kontaktuje, zhodnotíme podmínky pro nejvhodnější schodolez pro invalidy a také nároky našeho klienta.

Schodolez cena - Možnost dotace

Na schodolez je možné získat dotaci prostřednictvím příslušného úřadu práce. V případě schválení dotace činí spoluúčast klienta 10 % z kupní ceny schodolezu. Našim klientům pomůžeme tak, aby dosáhli co nejvyšší výše příspěvku.

Schodolez cena - bazar

Jiná situace je u našich produktů v bazaru, kde najdete konkrétní částky za jednotlivé stroje. Cena se odvíjí podle stáří repasovaného schodolezu a jeho opotřebení.

Tyto stroje prošly celkovou revizí a jsou připraveny pro svého dalšího majitele. Záruka na kolečkový i pásový schodolez je 24 měsíců a poskytujeme i pozáruční servis. Pro více informací se podívejte přímo na naší stránku schodolez bazar. 

Schodolez cena - půjčovna

Naše firma nabízí krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení strojů. Půjčit si můžete kolečkový schodolez i pásový.

Cena za měsíc

První měsíc se počítá i se zaškolením a dopravným:

 2000,- Kč + 500,- Kč za zaškolení obsluhy + dopravné + 21% DPH.

Zapůjčení na každý další měsíc stojí 2.420,- Kč měsíčně včetně 21 % DPH.

Cena za 14 dnů

1.400,- Kč + 500,- Kč za zaškolení obsluhy + dopravné + 21% DPH.

Cena za 3-5 dní

500,- Kč za zapůjčení + 500,- Kč za zaškolení obsluhy + doprava + 21% DPH.

Více informací najdete v sekci schodolez půjčovna.

Schodolez cena - jaká je nabídka?

Snažíme se našim klientům co nejvíce usnadnit každodenní fungování. Pokud teda sháníte elektrický schodolez, neváhejte se na nás obrátit.

V naší nabídce je schodolez pásový i kolečkový a každý má svá specifika.

Kolečkový schodolez je vhodný na atypická a točitá schodiště. Dá se rozložit a můžete si vybrat z nastavitelných stupňů rychlosti. Je možné si k němu pořídit cestovní nabíječku a jeho baterie je bezúdržbová.
Kolečkový schodolez cena - pro upřesnění nás kontaktujte.

Pásový schodolez má vybornou stabilitu a nenáročné ovládání. Na jedno nabití zdolá až 50 pater a je vybaven několika bezpečnostními prvky. Lze ho také rozmontovat na více částí v případě, že ho přesouváte autem.
Pásový schodolez cena - pro upřesnění nás kontaktujte.