Schodolez pro invalidy

Jsou pro vás schody každodenní překážkou a hledáte možnost, jak zjednodušit svůj život? Odpovědí je schodolez pro invalidy. Naše firma je výhradním dovozcem schodolezů z Itálie a Rakouska a to do celé České republiky. Působíme celonárodně a naším cílem je usnadnit vám cestu ke schodolezu.

Schodolez pro invalidy - jak to funguje

Pokud chcete používat schodolezy, zavolejte nám, či nás kontaktujte emailem. Do tří pracovních dní k vám přijde náš odborník, který vám předvede jednotlivé typy schodolezů pro invalidy. Předá vám všechny potřebné informace a vybere s vámi ten nejvhodnější model.

Následně vám poradí, na jaký úřad se obrátit k získání dotace na schodolez.

Schodolezy pro invalidy - možnost dotace

Rádi vám kompletně pomůžeme s celou administrativou. Pošleme vám formulář z úřadu práce a pomůžeme vám ho vyplnit. Vytvoříme pro vás nabídku pro schodolez a pomůžeme ji sestavit tak, abyste jako klient dostal co největší dotaci. Naši klienti získávají na schodolez pro invalidy příspěvek 90% z ceny schodolezu.

Schodolezy pro invalidy - co nabízíme

Můžete si u nás vybrat ze dvou typů schodolezů: kolečkový schodolez či pásový schodolez.

Kolečkový schodolez pro invalidy

  • Je lehký a skladný. Dá se rozložit a vejde se i do menšího auta.
  • Zvládne točitá, příkrá i atypická schodiště, avšak je náročnější na ovládání.
  • Je možné na něj připevnit invalidní vozík
  • Držadla jsou nastavena pro praváky i leváky a po zaučení je jednoduché jej používat.
  • Tento schodolez pro invalidy je vybaven cestovní baterií, kterou lze nabíjet i v autě. Baterie je bezúdržbová.

Pásový schodolez pro invalidy

  • Má výbornou stabilitu, avšak je vhodný pouze pro přímá schodiště.
  • Jeho výdrž je 50 pater na jedno nabití baterie.
  • Tento elektrický schodolez pro invalidy se po zaučení dá lehce připnout k vozíku a zajistí bezpečnou cestu po schodech nahoru i dolů.
  • Obsluha funguje na bázi jednoho tlačítka a je velmi snadná, bez fyzické zátěže. Obsluhu tohoto schodolezu pro invalidy zvládne každý.

Schodolez pro invalidy - jaké jsou možnosti?

Je několik způsobů, jak výhodně získat schodolez. Rádi vám pomůžeme s dotací a nabízíme i další výhodné služby.

Schodolez pro invalidy - bazar

Náš schodolez bazar nabízí kvalitní použité schodolezy pro invalidy. Všechny repasované stroje prošly kompletní revizí a byly jim vyměněny použité díly. Záruka na tyto schodolezy je 24 měsíců. V našem bazaru najdete jak kolečkové schodolezy, tak pásové. Pro další informace vás odkážeme do sekce schodolez cena.

Schodolez pro invalidy- půjčovna

Čekáte na vyřízení žádosti či je váš úraz a následné omezení hybnosti pouze v krátkodobém horizontu? V tom případě se můžete podívat do naší sekce schodolez půjčovna.

Nabízíme půjčení kolečkových i pásových schodolezů na kratší časové období v rámci dní, i na další pronájem v řádech měsíců. V případě, že si vyřizujete získání schodolezu pro invalidy u naší firmy a ještě čekáte na vyjádření úřadu o výši podpory, schodolez vám na dané období zapůjčíme.

Pro naše klienty zajišťujeme záruční o pozáruční servis nonstop. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpovíme a naučíme vás manipulaci s vybraným schodolezem pro invalidy. Neváhejte se proto na nás kdykoliv obrátit.