Schodolezy kolečkové

Kolečkový schodolez je vhodný pro všechny lidi se sníženou mobilitou, pro které jsou schody každodenní výzvou a problémem. Kolečkový schodolez je velkým pomocníkem v těchto náročnějších situacích a my vám o něm rádi řekneme něco víc.

Kolečkový schodolez - technické informace

Kolečkové schodolezy jsou vhodné k překonání jakýkoliv schodišť - tedy i těch příkrých, točitých či atypických. Adaptují se na tato prostředí a poskytují bezpečný přesun.

Dají se rozložit na tři části, což umožňuje jejich snadné skladování a přesun. Elektrický schodolez můžete mít doma bez toho, aby zabíral velkou plochu a zároveň ho převážet i v kufru menšího vozidla. Lze jej také převážet ve vlaku či letadle.

  • Schodolezy jsou během provozu vyváženy a nedochází k námaze rukou či zad obsluhované osoby.
  • Fungují na bázi stisku tlačítka a jsou uzpůsobeny pro praváky i leváky.
  • Můžete si vybrat mezi třemi rychlostmi - 10 - 18 schodů za minutu.
  • Ke kolečkovému schodolezu si můžete dokoupit také cestovní nabíječku a nabíjet stroj přímo v autě.
  • Baterie je bezúdržbová a můžete ji nabíjet mimo schodolezy.

Pokud vás zajímá z naší nabídky více, můžete se podívat i na pásový schodolez.

Kolečkový schodolez - proč u nás

Naše firma pomáhá zdolávat bariéry už od roku 2006. Jsme výhradním dovozcem těch nejlepších strojů z Itálie a Rakouska. Působíme nejen po celé České republice, ale i na Slovensku a v Bulharsku.

Našim klientům garantujeme záruční o pozáruční servis, a to nonstop. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Poskytujeme záruku tři roky na nová zařízení a dva roky na stroje repasované z našeho bazaru. Stroje si u nás můžete i zapůjčit a rádi vám pomůžeme s administrativou spojenou s dotací.

Jak získat kolečkový schodolez?

Pokud máte zájem o kolečkový schodolez, zavolejte nám, či nás kontaktujte pomocí emailu. Do tří pracovních dní vás navštíví náš odborník, zhodnotí situaci a prostředí. Poté vám doporučí ten nejlepší schodolez.

Kolečkový schodolez - možnost dotace

Na kolečkový schodolez je možnost získat dotaci. Naši klienti obvykle získají 90% příspěvku z výše ceny kolečkového schodolezu. Vytvoříme pro vás nabídku a vyplníme formulář z úřadu práce či sociálního odboru. Vždy vytváříme nabídku tak, aby byl doplatek ze strany našich klientů minimální.

Pokud vás zajímá cena za schodolez pro invalidy, podívejte se do naší sekce schodolez cena.

Kolečkový schodolez - naše služby

Naším klientům vycházíme vstříc a nabízíme široké spektrum služeb.

Kolečkový schodolez - bazar

Mnoho lidí si vyhledává pojmy jako kolečkový schodolez cena. U nás se nemusíte bát nevýhodného pořízení tohoto zařízení. Našim klientům je k dispozici náš schodolez bazar, kde jsou na výběr kvalitní stroje. Naleznete zde kolečkové i pásové schodolezy. Tyto přístroje prošly celkovou revizí a použité díly byly nahrazeny novými. Čekají na vás kvalitní repasované schodolezy, na které je záruka 2 roky.

Kolečkový schodolez - půjčovna

Způsobil vám úraz pouze dočasné omezení mobility nebo čekáte vyjádření úřadu? V tom případě je vám k dispozici naše služba schodolez půjčovna. Kolečkový schodolez si můžete vypůjčit na několik dní, či týdnů.