O nás

Nemůžete se dostat ven z bytu nebo domu, protože vám v tom brání schody?

Jsme tady pro vás už 17 let a za tu dobu jsme pomohli stovkám klientů po celé České republice a na Slovensku. Abychom k vám byli blíže, máme kromě centrály také dvě pobočky, v Ostravě a Českých Budějovicích. Poskytujeme prodlouženou záruku u nových i repasovaných schodolezů a také autorizovaný servis NONSTOP. V případě vážnější poruchy zapůjčujeme zdarma schodolez stejného typu.

Dodáváme schodolezy nejenom soukromým osobám, ale také školám a školkám, domovům pro seniory, sociálním službám apod. Náš schodolez Liftkar PT Uni můžete vidět například na zámku Hluboká, schodolez Jolly Mini Ramp zase v muzeích v Pelhřimově a Pardubicích nebo v Rotundě v Ostravě. Náš schodolez Jolly Standard mnoho let sloužil v ZOO Ostrava a používají ho také v kině Světozor na Václavském náměstí v Praze. Schodolez Liftkar PT Outdoor, kterému stačí opravdu jen málo místa k vytočení a jako jediný se vejde i do výtahu, slouží třeba na parníku Európe v Praze. A tak bychom mohli samozřejmě pokračovat dále, ale nelze vyjmenovat všechny, kdo naše schodolezy využívají.

Soukromým osobám pomáháme na schodolez vyřídit státní příspěvek. Máme dlouholeté zkušenosti, známe zákony a právní předpisy, pomůžeme vám vyplnit formulář žádosti o příspěvek, poradíme vám v nestandardních situacích. V případě, že vám dotace nebude schválena, nabízíme repasované schodolezy v našem Bazaru. Pokud chcete schodolez na nějakou dobu jenom půjčit, slouží k tomu naše Půjčovna. Pro školy a školky máme speciální cenové nabídky. Vice o cenách na stránce schodolez cena.

Většina našich klientů a jejich příbuzných se s touto situací setkává poprvé a neví si rady. Proto žádná vaše otázka ohledně schodolezů, státního příspěvku apod. není ani hloupá ani zbytečná. Stačí jenom zavolat. Když se k nám nedovoláte, asi máme jinou práci, ale zavoláme vám buď obratem nebo později zpátky. Také nás zajímá váš názor na naše služby.

Bezplatná linka – 800 100 822
Pevná linka - 323 607 383
Mobil – 608 847 949

JSME TADY PRO VÁS!