Schodolezy pásové

Pásový schodolez je výborným pomocníkem pro všechny osoby se sníženou mobilitou. Ať už hledáte krátkodobé či dlouhodobé řešení, pásový schodolez vám může pomoci. Na schody člověk narazí během každodenních činností velmi často a mohou se stát velkou překážkou.

Naše firma se klientům snaží usnadnit život co nejvíce a jedním z řešení je i elektrický schodolez.

Pásový schodolez - technické informace

  • Výborná stabilita na povrchu a snadná ovladatelnost.
  • Funguje na bázi stisku jednoho tlačítka. Pásový schodolez je vybaven bezpečnostními prvky zajišťující bezpečnost při jízdě. Přístroj je vybaven tlačítkem automatického sjezdu v případě poruchy a tlačítkem STOP umístěným v dosahu.
  • Dojezd až 50 pater na jedno nabití. Pásový schodolez je vybaven kontrolkou stupně nabití.
  • V rámci individuálního nastavení pro pohodlí klienta je schodolez pro invalidy vybaven nastavitelnou podpěrkou hlavy a nastavitelnými úchytkami.
  • Nabíječka je bezúdržbová.
  • Pásový schodolez lze rozmontovat na více částí. To slouží k jeho snadnějšímu převozu a v domácnosti nezabírá tolik místa. Vejde se do menšího auta a je možné s ním cestovat i ve vlaku či letadle.

Pásový schodolez zvládne pouze přímá schodiště. Pokud máte schodiště točité či atypické, pomůže vám spíše kolečkový schodolez.

Pásový schodolez - proč u nás

Naše firma pomáhá se zdoláváním překážek už od roku 2006. Jsme výhradním dovozcem kvalitních rakouských a italských schodolezů do České republiky. Působíme celonárodně, proto se na nás neváhejte obrátit, ať už jste odkudkoliv.

Servis a péče o naše klienty je pro nás samozřejmostí. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, a to nonstop. Na nová zařízení poskytujeme záruku 3 roky, na repasované schodolezy 2 roky. Naleznete u nás schodolezy z bazaru a máte i možnost vypůjčení na kratší časové období. Součástí našeho servisu je i pomoc s veškerou administrativou tak, aby naši klienti získali výhodnou dotaci a proplacení schodolezu.

Pásový schodolez - získání dotace

Pokud je vaším hlavním kritériem pro pásový schodolez cena, pak zajisté uvítáte možnost získat dotaci ve výši 90 % z kupní ceny. Dotace se vyřizuje na příslušném úřadu práce podle místa bydliště. Bližší informace jsou uvedeny na stránce Schodolez dotace.

Pásový schodolez - bazar

Za výhodných podmínek nabízíme i stroje z naší sekce schodolez bazar. Máme zde k dispozici kvalitní schodolezy kolečkové i pásové. Jedná se o repasované stroje, které prošly celkovou revizí. Použité díly byly nahrazeny novými a nyní mohou tyto schodolezy sloužit dál jako nové. Na repasované schodolezy poskytujeme záruku 24 měsíců a servis. Podívejte se do odkazu schodolez cena, kde se dozvíte více.

Pásový schodolez - Půjčovna

Je vaše omezení hybnosti pouze krátkodobého charakteru? Vyřizuje úřad vaši žádost o schodolez a vy čekáte na vyjádření? K dispozici je vám naše schodolez půjčovna, kde najdete rozličné typy strojů.

Ty si můžete zapůjčit na dny, ale i na delší časové období v rámci měsíců.

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 
 

Pásové schodolezy - videa